Iné (č.inz. 190308)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 14.500,00 € / 436.827 Sk


 

Charakteristika: Predáme posledné voľné garážové státia v cente Trnavy na Jeruzalemskej ulici pod novostavbou Rezidencia pri hradbách, doprava do suterénu výťahom. Cena 14.500 eur, dohoda možná.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Iné (č.inz. 260916c)

 Lokalita: Stredoslovenský kraj

 Cena: 990.000,00 € / 29.824.740 Sk


 

Charakteristika: PREDÁME športovo-rekreačný areál v centre okresného mesta, na svahovitom terasovitom pozemku ovýmere 2,6 ha v ktorom sú nekryté športoviská so sezónnym využitím. V areáli sa nachádza 5 tenisových kurtov + zázemie, ihrisko pre malý futbal s umelou trávou a tribúnami osadenými do terénu, doplnkové ihriská pre loptové hry - volejbal, basketbal, veľmi pekné minigolfové ihrisko s možnosťou hrania súťaží, šatne so sprchami, kancelárie + technické vybavenie, 2 občerstvovacie jednotky, jedna s celoročnou prevádzkou. Amfiteáter so stodolou, možnosťou opekania a usporiadania spoločenských akcií,osláv-sezonna, druhá prevádzka je Espresso, vhodné na posedenie v tichom prostredí a usporiadanie šporovospoločenských osláv. Areál je medzi sebou prepojený veľmi vkusne zaujímavo - schodmi, cestičkami s rôznymi zákutiami. Je veľmi pekne udržiavaný, je prístupný z troch strán, z jednej strany sa nachádza veľké sídlisko z druhej potok. Nachádzajú sa tam 3 parkoviská s kapacitou cca 60 áut. Je to zaujímavá investícia pre športovo-kultúrne využitie, s možnosťou budúceho využitia voľných pozemkov na výstavbu, príp. zakrytie už existujúcich športovísk s možnosťou prerobenia - výstavby športovo hotelových kapacít na celoročnú prevádzku. Podľa štúdie, ktorú je možné si vyžiadať k nahliadnutiu sa jedná o dobudovanie ubytovacích kapacít, vzájomné prepojenie týchto ihrísk,doplnenie športovýsk podla záujmu s aktivitami spojenými so verejnošportovým a spoločensko kultúrnim vyžitím,vhodná pre všetky vekové skupíny s celoročným využitim.

>>> Viac info <<<

 Iné (č.inz. 021115)

 Lokalita: Nitra

 Cena: 3.000.000,00 € / 90.378.000 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj 100% obchodného podielu v spoločnosti typu SRO, ktorá je jediná vlastníkom bývalého výrobného poľnohospodárskeho podniku 12 km od Nitry napojenie na R1, zastávka SAD.
Rozloha areálu je 12 ha, oplotený areál, 8 ha sú spevnené plochy, cesty po celom objekte,stavby, 4 ha orná pôda.Areál má vstupy s dvoch strán, je ho možné rozdeliť na viac častí- zastavaných plôch a nádvorí s logistikou.
Murovaná administratívna budova je cca 100 m dlhá, je nutná rekonštrukcia je ju možné prerobiť na ubytovňu alebo bytové jednotky.
Vlastná trafostanica, prípojka 22kV, zemný plyn na hranici pozemku, zásobníky na vodu, voda čerpaná z vodovodu, vlastná ČOV na hranici pozemku v súčastnosti zasypaná stavebným odpadom.
Vdaka polohe má pozemok široké uplatnenie v podnikateľskej sfére, pri rýchlom jednaní dohoda možná.
Možný je aj dlhodobý prenájom celého objektu.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<
 

NÁHODNÝ VÝBER